تقسیم سهام داینامیک ؛ کمپین پیش‌ خرید کتاب

کمپین کتاب

“تقسیم سهام داینامیک”

استارتاپ ها، شرکت های کوچک و متوسط(SMEها) و شرکت های دانش بنیان که با سرمایه کم آغاز به کار می کنند، همواره در حوزه تقسیم سهام دچار مشکل و چالش هستند.بطوریکه طبق آمار ۶۲ درصد شکست استارتاپ ها بدلیل مشکلات، چالش ها و عدم توافق هم بنیانگذاران با یکدیگر است. تا به امروز روش تقسیم سهام سنتی یا استاتیک مورد استفاده قرار می گرفته که بدلایل متعدد عامل بسیاری اختلافات، مشکلات حقوقی، شکایات و حتی شکست کسب و کارها بوده است.برای اولین بار در ایران، چهارچوب و متدولوژی تقسیم سهام داینامیک توسط گروه اسلایسینگ پای ایران و موسسه حقوقی دادبانان بومی سازی شده است.این شیوه به کارآفرینان کمک می کند تا با یک متدولوژی کاملا اجرایی بصورت عادلانه و بر اساس میزان آورده و میزان ریسک هر یک از موسسان، بصورت پویا و داینامیک تقسیم سهام خود را انجام دهند.برای شروع می توانید کتاب تقسیم سهام داینامیک را تهیه نمائید و هر زمان نیاز بود از پشتیبانی، منتورینگ و مشاوره حقوقی تیم ما بهره مند شوید.

اطلاعات کتاب

 «تقسیم سهام داینامیک» اسلایسینگ پای

نویسنده: مایک مویر
مترجم: کیارش عباس زاده(موسس زودفود) – مهیار احمدپور – زهره لورک – محمد جلیلی
انتشارات: نشر نوین

تعداد صفحات: 218
سال انتشار: 1398
شابک: 4-19-6840-662-978

قیمت بدون تخفیف در کمپین: 39 هزار تومان + 10 هزار تومان هزینه ارسال

پیش خریدهای انجام شده10%

ما تیم اسلاسینگ‌پای ایران هستیم؛ توسعه‌دهنگان روش تقسیم سهام داینامیک

که قرار گذاشتیم تمام تلاشمان را در راستای حل یکی از اصلی‌ترین مشکلات استارتاپ‌ها و کسب‌وکارهای نوپا به‌کار گرفته و با راه‌حلی کاربردی شما را از این مسأله بحرانی رها سازیم.

ما این مهم را با ترجمه کتاب “اسلایسینگ‌پای” تألیف‌شده توسط کارآفرین جهانی؛ “مایک مویر” آغاز کرده و با انجام خدمات دیگر ادامه می‌دهیم. 

باید بدانید که تیم ما پس از بررسی کتاب‌های متعدد تصمیم به ترجمه کتابی گرفت که شما با جان و دل آن را بخوانید. کتابی که علاوه بر جذابیت نوشتاری، به حل مشکلات کسب‌وکار شما کمک کند. در نهایت انتخاب ما کتابی شد که بیش از داشتن نظریه‌های صرف، همراه خوب کاربردی برای شما دوستان خوب شود.

ما تمام تلاشمان را در راستای این مسئولیت اجتماعی به کارگرفته‌ایم و در حال حاضر امکان پیش‌خرید کتاب تقسیم سهام داینامیک را برای شما فراهم کرده‌ایم تا شما هم در کنار ما برای ارتقای اکوسیستم استارتاپی و کارآفرینی کشور همراه شوید. پیشنهادات و انتقادات خود را برای ما ارسال نمایید تا در راستای بهبود و توسعه این محصول و دیگر خدماتمان به‌کار ببریم.

داستان اسلایسینگ پای از زبان “کیارش عباس زاده”

استارتاپ ها، شرکت های کوچک و متوسط(SMEها) و شرکت های دانش بنیان که با سرمایه کم آغاز به کار می کنند، همواره در حوزه تقسیم سهام دچار مشکل و چالش هستند. بطوریکه طبق آمار ۶۲ درصد شکست استارتاپ ها بدلیل مشکلات، چالش ها و عدم توافق هم بنیانگذاران با یکدیگر است. تا به امروز روش تقسیم سهام سنتی یا استاتیک مورد استفاده قرار می گرفته که بدلایل متعدد عامل بسیاری اختلافات، مشکلات حقوقی، شکایات و حتی شکست کسب و کارها بوده است. برای اولین بار در ایران، چهارچوب و متدولوژی تقسیم سهام داینامیک توسط گروه اسلایسینگ پای ایران و موسسه حقوقی دادبانان بومی سازی شده است. این شیوه به کارآفرینان کمک می کند تا با یک متدولوژی کاملا اجرایی بصورت عادلانه و بر اساس میزان آورده و میزان ریسک هر یک از موسسان، بصورت پویا و داینامیک تقسیم سهام خود را انجام دهند.

برای شروع می توانید کتاب تقسیم سهام داینامیک را تهیه نمائید و هر زمان نیاز بود از پشتیبانی، منتورینگ و مشاوره حقوقی تیم ما بهره مند شوید.

این کتاب تقسیم سهام عادلانه را به استارتاپ هایی که بصورت بوت استرپ (شروع با سرمایه خیلی کم) یا BLS (Bootstrapped Lean Startup) در حال شکل گیری هستند، بصورت یک چهار چوب آموزش می دهد. برای اینکه مطالب این کتاب از لحاظ اجرایی و حقوقی بتواند کارآیی لازم را داشته باشد، در انتهای کتاب، تیم حقوقی دکتر فرهاد بیات معرفی و پیشنهاد می شود.

در کسب و کار دو نگاه مکمل وجود دارد که یکی از آنها MBV یا نگاه مبتنی بر بازار و دیگری RBV یا نگاه مبتنی بر منابع است. اولی نگاه برون سازمانی و دومی نگاه درون سازمانی دارد. برای شروع هر استارتاپ و کسب و کار، یکی از مهمترین مواردی که باید لحاظ شود، منابع ارزشمند ما برای شروع است؛ منابعی چون تخصص، تجربه، زمان، پول، ارتباطات، مجوز فعالیت، فضای کار و غیره. بر اساس همین منابع و آورده ها است که مایک مویر تقسیم سهام داینامیک را پی ریزی کرده و چهارچوبی برای تقسیم عادلانه ی سهم ارائه داده است. پس از خواندن این کتاب، برای موفقیت در استراتژی کسب و کارتان و همینطور توفیق در حوزه بازاریابی و فروش، نیاز دارید راجع به دو رویکرد بالا بیشتر بدانید.

این کتاب تقسیم سهام عادلانه را به استارتاپ هایی که بصورت بوت استرپ (شروع با سرمایه خیلی کم) یا BLS (Bootstrapped Lean Startup) در حال شکل گیری هستند، بصورت یک چهار چوب آموزش می دهد. برای اینکه مطالب این کتاب از لحاظ اجرایی و حقوقی بتواند کارآیی لازم را داشته باشد، در انتهای کتاب، تیم حقوقی دکتر فرهاد بیات معرفی و پیشنهاد می شود.

با هر کتابی که می خوانیم، با نویسنده زندگی می کنیم و انگار به اندازه عمر همه این نویسنده ها، زندگی را تجربه کرده ایم. این کتاب را بخوانید و یک کسب و کار بزرگ را بنیان بگذارید و مرا هم با اخبار خوش، از لذت سهمی که در موفقیت شما داشته ام، بهره مند سازید. همه ما آفریده شده ایم تا خودمان باشیم؛ کارآفرین، کارفرما، کارمند یا فریلنسر فرقی نمی کند، مهم این است که چیزی با ارزش بسازید و خلق کنید.

موفقیت ها و همچنین سوالاتتان را برایم بنویسید و به این آدرس consult@abbaszadeh.org ارسال کنید.

ویدئو معرفی کتاب را مشاهده کنید!

چرا به این کتاب علاقه‌مند خواهیدشد؟

تقسیم سهام داینامیک ، به عبارتی دیگر تقسیم پای‌سیب یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های هر کسب‌وکاری است، چالشی که زیاد با آن مواجه می‌شویم اما هنوز محتوای منسجم ترجمه شده‌ و بومی‌سازی شده‌ای بر اساس قوانین حقوقی و قانون تجارت ایران در این زمینه وجود ندارد. شروع هر کسب‌وکاری با تعدادی سؤال اساسی در این زمینه مواجه است که به تمامی آن‌ها و حتی بیشتر از آن، در این کتاب پاسخ گفته‌شده‌است.

سؤالاتی مانند این‌که:

 •  آيا افراد با داشتن سرمايه‌اى ناچيز، قادر به راه‌اندازى كسب‌وكار و استارتاپ هستند؟
 • هركدام از مؤسسان شركت بايد صاحب چه ميزان از سهام شوند؟
 •  حق شما بابت ميزان مشاركتتان، چند درصد از سهام است؟
 •  آيا صاحب ايده بايستى صاحب بيشترين بخش از سهام باشد؟
 •  آيا مديرعامل بايد همان صاحب ايده باشد؟
 •  اگر فردى در حين كار، تيم را ترك گفت، تكليف سهامش چه مى‌شود؟
 • آيا ميزان مشاركت ما در ماه اول با ماه‌هاى بعدى يكسان و همانند است؟
 •  ضمانت اجرایی توافقات و تقسیم سهام چه خواهدبود؟
 • بر اساس چه قراردادى بايستى به سرمايه‌گذار سهام واگذار نمود؟

در پایان نیز قراردادهای مرتبط با ثبت توافقات پیرامون سهام، جذب سرمایه، عدم افشا و صیانت از ایده شما بر اساس قوانین ایران نیز ضمیمه شده‌است.

شاید بهتر باشد روی دکمه زیر کلیک کنید تا فصل اول کتاب را رایگان مطالعه نموده و راحت‌تر  درباره خرید آن تصمیم بگیرید.

کتاب تقسیم سهام داینامیک
بفرمایید فصل اول؛ نوش جان (دانلود رایگان فصل اول)

برای دریافت رایگان فصل اول کتاب ایمیل خود را وارد کنید!

لینک دانلود به ایمیل تان ارسال میشود!

پاداش شما از انجام این مسئولیت اجتماعی چیست؟

شما در حال انجام یک مسئولیت اجتماعی بوده و ما نیز خود را کوچکتر از آن می‌پنداریم که برای این کار شما پاداشی در نظر بگیریم. اما در تلاشیم بتوانیم در سطح خود همراه شما بوده و در این لذت سهیم باشیم.

با خرید بین 100 الی 500 عدد لوگوی شما به عنوان حامی اسلایسینگ‌پای در سایت ثبت می‌شود و با خرید بالای 500 عدد لوگوی شما علاوه بر سایت، در کتاب “تقسیم سهام داینامیک” نیز درج می‌شود. بدیهی است کتاب‌ها به‌صورت رایگان در کوتاه‌ترین فاصله زمانی ارسال می‌گردد.

قطعا در هنگام حمایت‌ از کتاب، شما بایستی مبلغ کمتری را برای آن بپردازید. در ازای خرید 1000 عدد؛ 25 درصد، 500 عدد؛ 20 درصد، 250 عدد؛ 15 درصد و 100 عدد؛ 10 درصد به قیمت‌ها تعلق می‌گیرد.

با مشارکت در این کمپین چه اتفاقاتی را رقم می‌زنید؟

مسئولیت اجتماعی یکی از بنیادی‌ترین مفاهیم زندگی هر فرد است. تیم ما تمام تلاشش را در این کمپین به کار گرفته‌است تا محصول باکیفیتی را ارائه دهد. محصولی برای جوانانی که در این شرایط اقتصادی کشور با همت بلندشان روی پای خود ایستاده و چشم به دست دیگران ندوخته‌اند. اکنون منتظر شما هستیم تا برای ارتقاء اکوسیستم کارآفرینی کشور اقدام نموده به سازندگان اقتصاد آینده دنیا کمک کنید.

ما اعتقاد داریم هر فردی در این دنیا مسئولیتی را برعهده دارد، به هر طریقی که به این صفحه رسیده‌اید پس احتمالا رسالت شما حمایت بخشی از جوانان کشورمان است، قبل از ترک این صفحه لطفا تفکری در ادای مسئولیت اجتماعی خود در این دنیا داشته‌باشید.

شما با این مشارکت در واقع:

* به تعداد زیادی از افرادی که دغدغه کسب‌وکار و ایجاد درآمد دارند، قدرت می‌بخشید تا این کتاب را مطالعه نمایند.

* به ما قدرت می‌بخشید تا با امیدی مضاعف در غنای محتوای خود بکوشیم و محصولات حرفه‌ای را در دستان افراد قرار دهیم.

* و در رأس همه این‌ها؛ حسی از تشکیل اجتماع را در اکوسیستم پراکنده می‌کنید.

اگر شما مشارکت کنید و بخشی از این تیم شوید، قطعا به اندازه ما و حتی بیشتر از آن سهمی در این پروژه خواهیدداشت.

من هم به سهم خود مشارکت می‌کنم!

مشارکت مالی شما در چه راهی هزینه می‌شود؟

ما قصد نداریم پول‌های شما را دریافت کنیم؛ آن‌ها را تبدیل به سکه‌های طلا کرده و از کشور خارج شویم. اگرچه ایده خیلی خوبی است.

ما اهداف بسیار زیادی در راستای توسعه و پیشرفت روش “تقسیم سهام داینامیک”  داریم که در واقع مشارکت شما در راه ارتقا این محصول و تولید محصولات دیگر به‌کار گرفته می‌شود. لازم به ذکر است محصول پیش روی شما، هزینه‌هایی چون ویرایش، طراحی، چاپ، پست، بازاریابی، فروش و بسیاری از موارد دیگر داشته‌است. البته تولید نرم‌افزار را نیز به این موارد اضافه کنید.

آسوده خاطر باشید انجام مسئولیت اجتماعی شما ارج نهاده ‌شده و تمامی مشارکت شما در راه واقعی‌اش صرف می‌شود؛ با سپاس از شما…

در پایان…

اگر تا این بخش از گفته‌های ما رسیدید، امیدواریم که حس لذت‌بخشی را تجربه کرده‌باشید.

 از شما سپاسگزاریم که ما را شنیدید. کتابی را که تیم ما ترجمه نموده متعلق به شما است. ما شب‌های بی‌شماری را بیدار مانده و می‌مانیم تا طعم احساس رضایت شما را بچشیم…

تا لبخند زیبای شما را ببینیم.

در نهایت ما به حمایت شما و موفقیت خودمان باور داریم، چرا که به تلاشمان باور داریم. ما عاشق آفریدن هستیم و در راه آن تلاش می‌کنیم.

از شما برای رقم زدن این اتفاق سپاسگزاریم و همچنین برای انتشار آن.

اولین سازمان های مشارکت کننده

فرم تماس مشارکت سازمانی

برای مشارکت در کمپین پیش فروش کتاب "تقسیم سهام داینامیک" لطفا فرم را پر کنید. بزودی با شما تماس خواهیم گرفت!

درباره نویسنده کتاب؛ مایک مویر

مایک مویر یک کارآفرین حرفه‌ای‌ است، کسی‌که کسب‌وکارهایی را با دست خالی شروع کرد، چندین استارتاپ‌ را به شرکت‌های تجاری متصل نمود، به افراد زیادی کمک کرد تا شرکتشان را راه‌اندازی کنند، سرمایه استارتاپ‌ها را میلیون‌ها دلار افزایش داد و به افزایش فروش تیم‌های استارتاپی کمک کرد.

وی دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته‌های ارتباطات بازاریابی یک‌پارچه از دانشگاه شمال‌غربی و مدرک ام‌بی‌ای از دانشگاه شیکاگو می‌باشد؛ که در هر دو دانشگاه مدرس کارآفرینی است.

مایک مویر مؤلف هشت کتاب است، کتاب‌هایی شامل توصیه‌های ساختاریافته برای افرادی با دغدغه حل مسائل خاص؛ مسائلی مانند تقسیم سهام منصفانه در استارتاپ یا شرکت و همچنین یک فروش عالی. او اغلب در مورد کسب‌وکار و کارآفرینی می‌نویسد و صحبت می‌کند.

او به‌علاوه بنیان‌گذار Fair and Square Ventures, LLC بوده که در مرحله اول آن سرمایه‌گذاری نموده و مشاوره متمرکز بر مدیریت و کسب درآمد را فراهم آورد. این کارآفرین، مؤسس تعدادی شرکت نیز می‌باشد:

 • Bananagraphics: شرکت تجارت و توسعه محصول

 • Moondog: شرکت تولید پوشاک در فضای باز

 • Vicarious Communication, Inc: شرکت تکنولوژی بازاریابی در صنعت دارویی

 • Cappex.com: سایتی که به دانش‌آموزان در انتخاب کالج مناسب کمک می‌کند.

او براساس تجربه‌اش تعدادی از موقعیت‌های سطح یک مارکتینگ چندین شرکت متنوع را نیز به خود اختصاص داده‌است؛ از فروش جاروبرقی گرفته تا خدمات دیتای مالی، شاسی موتور خانگی و نوشیدنی‌های لوکس.

مایک مویر به همراه همسر و سه فرزند و حیوان خانگی‌اش در شهر لیک فارست در ایلینوی، زندگی می‌کنند.

اجازه‌نامه کتبی نویسنده

برای انتشار کتاب تقسیم سهام داینامیک و روش اسلایسینگ پای در ایران

درباره مترجم و نماینده قانونی اسلایسینگ‌پای ایران

کیارش عباس‌زاده

ورود به سایت کیارش عباس‌زاده؛ کارآفرین و مشاور کسب‌وکار

فرم تماس مشارکت سازمانی

برای مشارکت در کمپین پیش فروش کتاب "تقسیم سهام داینامیک" لطفا فرم را پر کنید. بزودی با شما تماس خواهیم گرفت!

پلن های خرید جزئی و سازمانی

قیمت، تعداد و میزان تخفیف هر پلن را مشاهده فرمایید

خرید مردمی

مشارکت سازمانی

تبریک!

شما تا انتهای این کمپین همراه ما بودید و

باعث افتخار که حضور شما را احساس کردیم

امیدواریم با خواندن این کتاب یکی از بزرگترین چالش های

پیش روی شما در کارآفرینی حل بشود و خبرهای خوبی از تیم و کسب ورکارتان به ما برسد.

برای دریافت آموزش ها و مطالب جدید و همچنین آگاهی از کتاب ها و محصولات

ایمیل خود را وارد کنید!

به کمک نیاز دارید؟ با ما چت کنید